*безплатна доставка за всички поръчки над 101 EUR / 199 лв
Поръчка с телефонен номер
Може да поръчате с телефонен номер. Регистрацията не е задължителна.
Отзиви от клиенти
Mariyana Krivoshapkova
Фирмата работи качествено и на нормални цени. А във фирмения магазин обслужването е отлично. Вчера пазарувах. Много съм доволна!
Петка Кърмова
От години се обличам с дрехи на Вили Стил.Уникални са , а и имат тоалети за всички възрасти- от 20, 30 , 40 , 50 и нагоре.
Dimka Gavazova
Най-добрата фирма, която предлага дрехи за по-едри жени! Благодаря Ви "Вили стил"!
Специални благодарности на дамата, която ни обслужва на "Иван Вазов"!
Петранка Ненчева
Прекрасни модели,откачествени платове,перфектно изработени!Удобни,практични,достъпни!Не се колебайте,изборът е Вили СТИЛ!
Vania Stoianova
Всичко, произведено от Вили Стил е гаранция за качество и стил. Аз имам доста неща от тях и ги нося с удоволствие. Много добро съотношение качество, цена и стил.